Ірландія – це чарівне місце. Хоча лепрекони і феї можуть не бути реальними, один погляд на зелену країну, і ви зрозумієте, чому історії з них бігають там. Люди звикли до потойбічного життя на Острові Ерін, тому не дивно, що це земля з пристрастю до розповіді та розгадки таємниць.

Коли містичний об’єкт швидко наближався до ірландських берегів, місцеві жителі були збентежені прицілом. Після того, як берегова охорона розпочала розслідування свого походження, однак, вони спочатку лише обговорювали запитання і надумані казки, придатні для книжки з оповідань, заповненої Лепреконом …

Через сіре небо і важкі тумани, що прикривають Ірландію та її узбережжя, один день у 2016 році люди помітили таємничий об’єкт, що плаває у воді, що знаходиться на березі. Це виглядало, як це було на курсі зіткнення з скелястими східними берегами.

Відеоблоки

Занепокоєні тим, що може бути об’єктом – і якщо він був укомплектований – глядачі закликали владу прийти і перевірити це. Плаваючий об’єкт виглядав зовсім беззахисно, коли його обертали нерівні хвилі, що прокотилися на берег.

Оскільки свідки чекали приходу берегової охорони, об’єкт наблизився. Виявилося, що це було якесь плавуче судно. Форма була незвичайна хоч. Кораблі зазвичай не набували такого довгого, плоского вигляду.

Мережа пригодницьких видів спорту

Берегова охорона прибула на сцену так само, як і здивовані, як свідків, які викликали їх. При ближчому огляді, берегова охорона думала, що судно, схоже, більше нагадувало караван, ніж човен.

Час колоніста

Досі, Берегова Охорона boarded човен перевірити якщо там були будь-які stranded пасажири. На їхню подив, човен був повністю порожній. Було схоже, що воно було достатньо великим, щоб хтось міг жити, але на борту не було особистих речей.

Вище цілком таємно

Додатково, оперативники стверджували, що цей човен виявився найдивовижнішим, що вони коли-небудь зустрічалися на роботі. Судно навіть не виглядало морським, але ось воно вимилося з якогось невідомого походження.

ABC News

Звідки вона? Зовнішній вигляд був побитий з його потенційно довгої подорожі; деякі сонячні батареї були недоторканими, а інші відсутні. Усі вікна були розбиті невпинним морем, а розбиті дошки покладалися в руїнах по всьому інтер’єру.

Мережа пригодницьких видів спорту

Це лишило берегову охорону sman з багато питань. Чи були пасажири? Де вони зараз? А хто володів цим човном? У пошуках відповідей вони побачили дивне повідомлення, написане на одній із внутрішніх стін.

Повідомлення містило назву, яка могла б допомогти владі розв’язати таємницю, що оточувала цю незвичайну подію. Назва була Рік Малий. Ймовірно, що він мав відношення до побудови цієї дивацтва.

Зірка

Влада почала досліджувати походження пана Мала і були ще більш заплутаними, коли дізналися, що він не з Ірландії. Джерела запропонували Рік був фактично з східного узбережжя Канади де-небудь у Ньюфаундленді!

Newsner

Виявляється, Рік є величезним екологом і виступає за альтернативну енергію. Сонячна енергія – це альтернативна енергія, з якою він любить грати. Раніше він будував велосипед на сонячних батареях.

Чистий новини

Він хотів пролити світло на альтернативні енергії та просувати чисту енергію на майбутнє. Він планував прокотитися на сонячному велосипеді по всій країні від провінції Британська Колумбія на західному узбережжі до острова Ньюфаундленд на східному узбережжі.

CBC News

Вся поїздка взяла його 114 днів з над 4.000 милями мандрував. Це було не легкий подвиг тому, що його велосипед тільки досяг 17 миль за годину, та якщо це rained або було хмарне, він повинен був зупинитися коли сонячна енергія велосипеду побігла.

CBC News

Але він не збирався зупинятися на велосипеді. Він також хотів побудувати човен на сонячних батареях. Човен не тільки збирався сприяти сонячній енергії, але він хотів зробити човен придатним для життя.

Twitter

Його наступний трюк включав би його плавання через Атлантичний океан у своєму сонячному двигуні. Він побудував човен з пиломатеріалів і пластмаси загального призначення під назвою полістирол. Коли закінчився, човен був 20 футів довжиною.

Перед тим, як приступити до пошуків на сонячній енергії, він розповів Канадській береговій охороні про свій план. Не дивно, що вони не радили, щоб він користувався своїм човном, оскільки він не був обладнаний для обробки глибокого океану. Рік боявся, що вони були праві і вирішив зробити щось ще з його човна….

Facebook

Схопивши гостру, він написав це повідомлення на своєму сонячному човні: «Я, Рік Малий, передаю цю структуру бездомній молоді. Щоб дати їм краще життя, яке Newfoundlanders вирішили не робити! Ні оренди, ні іпотеки, ні гідро. »Він хотів віддати його комусь, хто бореться.

ABC News

Після цього незрозуміло, як човен закінчився в Ірландії, але ймовірною причиною було б те, що він якось відірвався від дока, можливо, бурею, що прорвалася. Звідти воно вільно дрейфувало вздовж Атлантики, понад 2000 миль, поки не дійшло до берегів Ірландії!

Facebook

Пляжний човен став туристичною визначною пам’яткою, оскільки новина про її походження та щедрість Ріка до безпритульної молоді Ньюфаундленду. Кожний здивувався що його човен дійсно встигав весь шлях через атлантичний.

ABC News

З 2016 року ірландські власті намагаються відстежити Ріка в надії на те, що він буде претендувати на те, що є його, але там не було жодної удачі, оскільки він переважно живе за межами сітки. До тих пір, ірландські власті зберігають човен на сонячних батареях на зберігання, сподіваючись, що Рік почує про свою сумнозвісну подорож.

Дзеркало