Írsko je čarovné miesto. Kým leprechauns a víly nemusí byť skutočné, pozrite sa na zelenej krajine a pochopíte, prečo príbehy z nich beží tam nekontrolovateľne. Ľudia sú zvyknutí na iný svet na ostrove Erin, a preto nie je prekvapujúce, že je to krajina s vášňou pre rozprávanie príbehov a riešenie záhad.

Keď tajomný objekt rýchlo priblížil írske pobrežie, miestni obyvatelia boli zmätení pohľadom. Po tom, čo Pobrežná stráž spustila vyšetrovanie svojich pôvodov, však sa najprv objavili len otázky a roztrúsené rozprávky, ktoré sa hodia k príbehu plnému zázrakov …

Prostredníctvom šedej oblohy a ťažkých hmlov, ktoré zamaskovali Írsko a jeho pobrežie jeden deň v roku 2016, si ľudia všimli, že tajomný objekt pláva vo vode práve na pobreží. Vyzeralo to, že to bolo na kolíznom kruhu so skalnými východnými brehmi.

Videoblocks

Obávajúc sa, aký by mohol byť objekt – a ak bol obsadený – diváci zavolali úrady, aby prišli a preverili to. Plávajúci objekt vyzeral naprosto bezbranný, pretože ho hádzali hrubé vlny, ktoré sa odvalili na breh.

Ako svedkovia čakali na príchod Pobrežnej stráže, objekt sa približoval. Zdá sa, že ide o nejakú plavidlá. Tvar bol zvláštny. Lode zvyčajne nemali taký dlhý, plochý vzhľad.

Dobrodružná športová sieť

Pobrežná stráž prišla na scénu rovnako zmätená ako svedkovia, ktorí ich povolali. Po bližšom pohľade, pobrežná hliadka si myslela, že loď sa zdá, že pripomína viac ako karavan ako loď.

Časový kolonista

Napriek tomu pobrežná stráž nastúpila na loď, aby skontrolovala, či sú nejaké uviaznuté cestujúce. K ich prekvapeniu bola loď úplne prázdna. Vyzeralo to, akoby to bolo dostatočne veľké na to, aby niekto mohol žiť, ale na palube neboli žiadne osobné veci.

Nad prísnym tajomstvom

Navyše pracovníci uviedli, že táto loď bola najzvláštnejším nálezom, aký sa v práci stretol. Plavidlo ani nevyzeralo dobre na mori, ale tu to bolo, vymyté z nejakého neznámeho pôvodu.

ABC News

Odkiaľ pochádza? Exteriér bol zbitý z potenciálne dlhej cesty; niektoré solárne panely boli neporušené, iné chýbali. Okná boli rozdrvené neúprosným morom a rozbité dosky boli roztrúsené po celom vnútri.

Dobrodružná športová sieť

To zanechalo Pobrežnú stráž sman s mnohými otázkami. Existovali nejakí cestujúci? Kde sú teraz? A kto vlastnil túto loď? Pri hľadaní odpovedí videli podivnú správu napísanú na jednej z vnútorných stien.

Správa obsahovala názov, ktorý by mohol orgánom pomôcť vyriešiť tajomstvo, ktoré obklopovalo tento zvláštny výskyt. Názov bol Rick Small. Bolo pravdepodobné, že má čo do činenia s výstavbou tejto zvláštnosti.

Hviezda

Úrady začali vyšetrovať pôvod pána Malého a boli ešte viac zmätení, keď zistili, že nie je z Írska. Zdroje naznačili, že Rick bol skutočne z východného pobrežia Kanady niekde v Newfoundlande!

Newsner

Ukázalo sa, že Rick je obrovský ochranca životného prostredia a obhajuje alternatívnu energiu. Solárna energia je alternatívna energia, s ktorou sa s ňou radi hrá. Predtým postavil bicykel poháňaný solárnou energiou.

Net News Ledger

Chcel osvetliť alternatívne energie a podporiť čistú energiu pre budúcnosť. Plánoval svoje solárne bicykle po celej krajine z provincie Britská Kolumbia na západnom pobreží na ostrov Newfoundland na východnom pobreží.

CBC News

Celá cesta mu trvala 114 dní s cestou viac ako 4 000 míľ. Nebol to ľahký výkon, pretože jeho bicykel dosiahlo len 17 míľ za hodinu, a ak pršalo alebo bolo zakalené, musel sa zastaviť, keď slnečná energia motocykla vybehla.

CBC News

Ale nebol sa zastaviť na bicykli. Chcel tiež postaviť loď so solárnym pohonom. Loď nielenže propagovala solárnu energiu, ale chcel urobiť loď pre seba.

cvrlikání

Jeho ďalšou kaskadérskym kúskom bude aj jeho plavba cez Atlantický oceán vo svojej solárnej plavidle. Postavil loď z dreva a univerzálny plast zvaný polystyrén. Po dokončení bola loď dlhá 20 stôp.

Predtým, než sa pustil do svojej slnečnej jazdy, povedal kanadskej pobrežnej stráži o svojom pláne. Nijakým prekvapením nevedeli, že použije svoju loď, pretože nebol vybavený na to, aby zvládol hlboký oceán. Rick sa obával, že majú pravdu a rozhodol sa robiť niečo s jeho lodí ….

Facebook

Chytil ostrý, napísal túto správu na svojom slnečnom člne: “Ja, Rick Malý, darujem túto štruktúru mladým bezdomovcom. Dať im lepší život, ktorý sa Newfoundlanders rozhodne nerobiť! Nie Nájom, žiadna hypotéka, žiadna hydro. “Chcel to dať niekomu, kto zápasí.

ABC News

Nie je jasné, ako sa loď skončila v Írsku, ale pravdepodobným dôvodom by bolo, že sa nejako oddelilo od doku, možno cez búrku, ktorá prebehla. Odtiaľ sa voľne pohybovala pozdĺž Atlantiku, viac ako 2 000 míľ, až kým nedosiahla pobrežie Írska!

Facebook

Pobrežná loď sa stala turistickou atrakciou ako správa o jej pôvode a Rickova veľkorysosť voči mladým ľuďom z Newfoundlandu. Všetci boli prekvapení, že jeho loď naozaj urobila celú cestu cez Atlantik.

ABC News

Od roku 2016 sa írske úrady pokúšajú vystopovať Rika v nádeji, že sa bude domáhať toho, čo je jeho, ale nebolo šťastia, pretože väčšinou žije z rozvodnej siete. Dovtedy írske úrady uchovávajú loď so solárnou energiou v nádeji, že Rick počuje o svojej neslávnej ceste.

zrkadlo